Język niemiecki staje się zrozumiały dzięki kursowi “Infos Aktuell 1”

Nauka języków obcych jest w dzisiejszych czasach bardzo praktyczna. Ich znajomość pozwala na umiejętną komunikację podczas podróży, szukania pracy za granicą czy codziennych rozmów z osobami z innych krajów. Jeśli dotyczy to niemieckiego, to doskonale sprawdza się kurs “Infos Aktuell 1“.

Nowoczesna nauka języka niemieckiego z podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń

Jest sporo zalet przemawiających za tymi publikacjami. Przede wszystkim są one dobre dla początkujących. Jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z niemieckim, sam zaliczam się do tego grona osób, to pomogą one w opanowaniu kluczowych umiejętności. Zaskoczyłem się i to przyjemnie tym, że nauka tego języka przebiega tak płynnie. Początkowo miałem sporo obaw, lecz za każdym razem, kiedy korzystam z tych książek, zauważam znaczne postępy. Poszerza się moje słownictwo, a gramatyka jest zrozumiała. Dochodzi do tego jeszcze rozwijanie umiejętności, które są bardzo praktyczne.

Podręcznik wraz z zeszytem ćwiczeń pomagają:

– nauczyć się sprawnie mówić po niemiecku oraz tworzyć wypowiedzi pisemne,
– czytać teksty o zwiększonym poziomie trudności,
– samodzielnie tworzyć teksty pisane,
– poznać różne zawody za sprawą specjalnych sekcji.

Doceniam również postawienie na nowoczesną formę edukacji. Dzięki kodom dostępu mam okazję korzystać w wersjach online z:

– podręcznika i zeszytu ćwiczeń,
– nagrań audio,
– raportów,
– zadań.

Wszystko to sprawia, że nauka niemieckiego jest na wysokim poziomie. Zadbano o wiele aspektów wartościowej edukacji, co czyni ten przedmiot niezwykle interesującym.

“Infos Aktuell 1” – z tym kursem język niemiecki jest łatwiejszy

Nie jest to żadne hasło reklamowe tylko fakt. Można naprawdę miło zaskoczyć się zawartością tych książek. Sam nie spodziewałem się, że niemiecki sprawi mi tyle przyjemności. Przyznam się, że wcześniej moje myśli kierowały się w zupełnie inną stronę. Cezary Serzysko, Nina Drabich, Tomasz Gajownik i Birgit Sekulski to osoby, które współpracując, stworzyły przydatne i praktyczne publikacje edukacyjne. Dzięki nim język niemiecki jest zrozumiały i łatwiejszy do przyswojenia. Warto zwrócić uwagę na ten kurs a najlepiej to w pełni go wykorzystać.

Infos aktuell 1, kurs infos aktuell 1, kurs języka niemieckiego, podręcznik, zeszyt ćwiczeń